Organisatie en Docenten

Mieke Van Berendoncks

Mieke Van BerendoncksMieke Van Berendoncks is de drijvende kracht achter MUZIX en geeft daarnaast ook muziek op het Sint-Gabriëlcollege in Boechout.

Ze is dagelijks bezig met het organiseren van musicalstages, workshops, muzieklessen en zit het liefst achter de piano.

Steven Verhelst

Steven VerhelstSteven Verhelst is componist / arrangeur bij verschillende grote orkesten en ensembles zoals het Koninklijk Concertgebouw Orkest, Rotterdams Philharmonisch Orkest, …  Zijn muziek wordt wereldwijd verspreid en gespeeld.

Met zijn trombone in de hand kan hij veel muziekstijlen aan, maar op maandag neemt hij liever het dirigeerstokje in de hand bij St Laureys Harmonie Orkest in Hove.

Organisatie & Docenten

Bij de Nieuwe Muziekschool geven Mieke en Steven je de passie voor de muziek door!

Contact

Heb je nog vragen ?

Neem gerust contact op met Mieke of Steven.

Mieke : +32486720743
Steven : +32486032365

Of stuur een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

PIANO

Sander Geudens - Piano

Sander is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Sander of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar sander@denieuwemuziekschool.be

Rani Theunis - Piano

Rani is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Rani of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar rani@denieuwemuziekschool.be

Heleen Claessens - Piano

Heleen is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Heleen of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar heleen@denieuwemuziekschool.be

Fien Bouwens - Piano

Fien is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Fien of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

Steven Verhelst - Piano

Steven VerhelstSteven is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Steven of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

Mieke Van Berendoncks - Piano

Mieke Van Berendoncks

Mieke is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Mieke of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

Rob Embrechts - Piano

Rob is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Rob of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar rob@denieuwemuziekschool.be

Bart Amand - Piano

Bart is één van onze enthousiaste pianoleraars.
Hij geeft les aan onze volwassenen.

Heb je een vraag voor Bart of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar bart@denieuwemuziekschool.be

Dries Lauwers - Piano

Dries is één van onze enthousiaste pianoleraars.
Hij geeft les aan onze volwassenen.

Heb je een vraag voor Dries of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dries@denieuwemuziekschool.be

BASGITAAR

Manu Jans - Basgitaar

Manu is onze enthousiaste basgitaarleraar.

Heb je een vraag voor Manu of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar manu@denieuwemuziekschool.be

DRUM

Niels Meukens - Drum

Niels is één van onze geweldige drumleraars !

Heb je een vraag voor Niels of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar niels@denieuwemuziekschool.be

Milan Pauwels - Drum

Milan is één van onze geweldige drumleraars !Milan Pauwels

Heb je een vraag voor Milan of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar milan@denieuwemuziekschool.be

Maarten Fivez - Drum

Maarten is één van onze geweldige drumleraars !

Heb je een vraag voor Maarten of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar maarten@denieuwemuziekschool.be

Klaas De Somer - Drum

Klaas zal vanaf komend schooljaar één van onze geweldige drumleraars worden !

Heb je een vraag voor Klaas of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

SONGWRITING

Sander Geudens - Songwriting

Sander is één van onze enthousiaste songwriting leraars.

Heb je een vraag voor Sander of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar sander@denieuwemuziekschool.be

GITAAR

Dieter Stryckers - Gitaar

Dieter StryckersDieter is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Dieter of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dieters@denieuwemuziekschool.be

Sebastian Leye - Gitaar

Sebastian is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Sebastian of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar sebastian@denieuwemuziekschool.be

Dieter De Bruyn - Gitaar

Dieter De Bruyn is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Dieter of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dieterdb@denieuwemuziekschool.be

Simon Fivez - Gitaar

Simon is één van onze enthousiaste gitaarleraars.Simon Fivez

Heb je een vraag voor Simon of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar simon@denieuwemuziekschool.be

Tim Wuyts - Gitaar

Tim is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Tim of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar tim@denieuwemuziekschool.be

Felix Machtelinckx - Gitaar

Felix is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Felix of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar felix@denieuwemuziekschool.be

ZANG

Eline Aussems - Zang

Eline AussemsEline is één van onze geweldige zangcoaches !

Heb je een vraag voor Eline of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar eline@denieuwemuziekschool.be

Joris De Preter - Zang

Joris is één van onze geweldige zangcoachen !

Heb je een vraag voor Joris of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar joris@denieuwemuziekschool.be

Lien Schoonis - Zang

Lien is één van onze geweldige zangcoachen !

Heb je een vraag voor Lien of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar lien@denieuwemuziekschool.be

Fien Bouwens - Zang

Fien is één van onze geweldige zangcoachen !

Heb je een vraag voor Fien of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar fien@denieuwemuziekschool.be

BANDCOACHING

Dieter De Bruyn - Bandcoaching

Dieter De Bruyn is één van onze enthousiaste bandcoaches.

Heb je een vraag voor Dieter of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dieterdb@denieuwemuziekschool.be

Sebastian Leye - Bandcoaching

Sebastian is één van onze enthousiaste bandcoaches.

Heb je een vraag voor Sebastian of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar sebastian@denieuwemuziekschool.be

Niels Meukens - Bandcoaching

Niels is één van onze geweldige bandcoaches !

Heb je een vraag voor Niels of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar niels@denieuwemuziekschool.be

Tim Wuyts - Bandcoaching

Tim zal vanaf komend schooljaar één van onze geweldige bandcoaches worden !

Heb je een vraag voor Tim of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

De Nieuwe Muziekschool – Jacob Van Arteveldestraat 23 / 2640 Mortsel – 0486720743 – www.muzix.be – info@denieuwemuziekschool.be – VOORWAARDEN 2019PRIVACYVERKLARING 2019 – Ondernemingsnummer 0561808063