Organisatie en Docenten

Mieke Van Berendoncks

Mieke Van BerendoncksMieke Van Berendoncks is de drijvende kracht achter MUZIX en geeft daarnaast ook muziek op het Sint-Gabriëlcollege in Boechout.

Ze is dagelijks bezig met het organiseren van musicalstages, workshops, muzieklessen en zit het liefst achter de piano.

Steven Verhelst

Steven VerhelstSteven Verhelst is componist / arrangeur bij verschillende grote orkesten en ensembles zoals het Koninklijk Concertgebouw Orkest, Rotterdams Philharmonisch Orkest, …  Zijn muziek wordt wereldwijd verspreid en gespeeld.

Met zijn trombone in de hand kan hij veel muziekstijlen aan, maar op maandag neemt hij liever het dirigeerstokje in de hand bij St Laureys Harmonie Orkest in Hove.

Extra Docenten

Mira Bertels - Piano

Mira is één van onze enthousiaste pianoleraars.Mira Bertels

Heb je een vraag voor Mira of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar mira@denieuwemuziekschool.be

Julie Ceulemans - Piano

Julie Ceulemans

Julie is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Julie of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar julie@denieuwemuziekschool.be

Sander Geudens - Piano

Sander is één van onze enthousiaste pianoleraars.Sander Geudens

Heb je een vraag voor Sander of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar sander@denieuwemuziekschool.be

Josse Moonen - Piano

Josse is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Josse of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar josse@denieuwemuziekschool.be

Rani Theunis - Piano

Rani is één van onze enthousiaste pianoleraars.

Heb je een vraag voor Rani of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar rani@denieuwemuziekschool.be

Heleen Claessens - Piano

Heleen is één van onze enthousiaste pianoleraars.
Hij geeft les aan onze volwassenen.

Heb je een vraag voor Heleen of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar heleen@denieuwemuziekschool.be

Kim Franck - Piano

Kim is één van onze enthousiaste pianoleraars.
Hij geeft les aan onze volwassenen.

Heb je een vraag voor Kim of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar kim@denieuwemuziekschool.be

Bart Amand - Piano

Bart is één van onze enthousiaste pianoleraars.
Hij geeft les aan onze volwassenen.

Heb je een vraag voor Bart of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar bart@denieuwemuziekschool.be

Dries Lauwers - Piano

Dries is één van onze enthousiaste pianoleraars.
Hij geeft les aan onze volwassenen.

Heb je een vraag voor Dries of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dries@denieuwemuziekschool.be

Thomas Spiessens - Gitaar

Thomas Spiessen

Thomas is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Thomas of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar thomas@denieuwemuziekschool.be

Dieter Stryckers - Gitaar

Dieter StryckersDieter is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Dieter of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dieters@denieuwemuziekschool.be

Johannes Genard - Gitaar

Johannes Genard 2Johannes is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Johannes of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar johannes@denieuwemuziekschool.be

Sebastian Leye - Gitaar

Sebastian is één van onze enthousiaste gitaarleraars.Sebastian Leye

Heb je een vraag voor Sebastian of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar sebastian@denieuwemuziekschool.be

Dieter De Bruyn - Gitaar

Dieter De Bruyn is één van onze enthousiaste gitaarleraars.Dieter De Bruyn

Heb je een vraag voor Dieter of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar dieterdb@denieuwemuziekschool.be

Simon Fivez - Gitaar

Simon is één van onze enthousiaste gitaarleraars.Simon Fivez

Heb je een vraag voor Simon of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar simon@denieuwemuziekschool.be

Tim Wuyts - Gitaar

Tim is één van onze enthousiaste gitaarleraars.

Heb je een vraag voor Tim of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar tim@denieuwemuziekschool.be

Vincent Lembregts - Basgitaar

Vincent is onze enthousiaste basgitaarleraar.

Heb je een vraag voor Vincent of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar vincent@denieuwemuziekschool.be

Nathalie Van den Meutter - Zang

Nathalie Van de MeutterNathalie is één van onze geweldige zangcoaches !

Heb je een vraag voor Nathalie of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar nathalie@denieuwemuziekschool.be

Eline Aussems - Zang

Eline AussemsEline is één van onze geweldige zangcoaches !

Heb je een vraag voor Eline of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar eline@denieuwemuziekschool.be

Babette Van Cleemput - Zang

Babette is één van onze geweldige zangcoaches !

Heb je een vraag voor Babette of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar babette@denieuwemuziekschool.be

Joris De Preter - Zang

Joris is één van onze geweldige zangcoachen !

Heb je een vraag voor Joris of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar joris@denieuwemuziekschool.be

Niels Meukens - Drum

Niels is één van onze geweldige drumleraars !

Heb je een vraag voor Niels of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar niels@denieuwemuziekschool.be

Milan Pauwels - Drum

Milan is één van onze geweldige drumleraars !Milan Pauwels

Heb je een vraag voor Milan of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar milan@denieuwemuziekschool.be

Maarten Fivez - Drum

Maarten is één van onze geweldige drumleraars !

Heb je een vraag voor Maarten of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar maarten@denieuwemuziekschool.be

Klaas De Somer - Drum

Klaas zal vanaf komend schooljaar één van onze geweldige drumleraars worden !

Heb je een vraag voor Klaas of wil je afmelden voor de les ?  Stuur dan een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

Organisatie & Docenten

Bij de Nieuwe Muziekschool geven Mieke en Steven je de passie voor de muziek door!

Contact

Heb je nog vragen ?

Neem gerust contact op met Mieke of Steven.

Mieke : +32486720743
Steven : +32486032365

Of stuur een mailtje naar info@denieuwemuziekschool.be

Extra Docenten

Mira, Julie, Sander, Josse, Heleen, Kim, Rani, Bart, Dieter S, Johannes, Sebastian, Dieter DB, Simon, Tim, Jill, Thomas, Nathalie, Eline, Babette, Joris, Niels, Milan en Maarten

De Nieuwe Muziekschool – Jacob Van Arteveldestraat 23 / 2640 Mortsel – 0486720743 – www.muzix.be – info@denieuwemuziekschool.be